Galeria

Koncert "Znane arie operowe i pieśni"

Ilość zdjęć: 8

Dnia 03 marca 2020 r. wysłuchaliśmy koncertu śpiewaków operowych: sopranu, tenoru i basu z towarzyszeniem fortepianu. W programie koncertu usłyszeliśmy m. in. arię Skołuby, arię Jontka, habanerę oraz wiele innych popisowych utworów.

pokaż więcej »

Wycieczka na Wystawę Klocków Lego

Ilość zdjęć: 63

Dnia 28 lutego nasze przedszkole odwiedziło Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Na Stadionie Narodowym obejrzeliśmy niezwykłe "cuda" wykonane z klocków :-)

pokaż więcej »

Dzień włoski

Ilość zdjęć: 26

W lutym w ramach realizacji projektu "Podróże po Europie" przenieśliśmy się do Włoch. Dzieci obejrzały prezentację, która przybliżyła im ciekawostki o tym kraju. Jadłospis obfitował we włoskie potrawy m. in. zupa neapolitańska, spaghetti, pizza ... Grupa czerwona przygotowała pokaz tańca włoskiego - tarantelli i krzyżówkę o ciekawostkach Włoch. Za bogatą wiedzę o tym kraju dzieci dzieci otrzymały pyszny deser panna cotta :-)

pokaż więcej »

Teatrzyk "Przygody Technoludka"

Ilość zdjęć: 10

Dnia 13 lutego 2020 aktorzy z Agencji Artystycznej "Arkadia" z Krakowa wystawili spektakl, którego głównym bohater był tytułowy Technoludek. Przygody jakie spotkały Technoludka nauczyły go, że technologia i elektroniczne gadżety są ważne i potrzebne w życiu codziennym, ale ważniejsze są kontakty z innymi ludźmi, przyjaźń, dobro oraz pomoc w potrzebie innym.

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka

Ilość zdjęć: 71

Jak co roku w styczniu przedszkolaki zaprosiły Kochane Babcie i Drogich Dziadków na najpiękniejszą uroczystość w roku :-)

pokaż więcej »

Teatrzyk "Sekrety Zimowych Miesięcy"

Ilość zdjęć: 11

Dnia 10 stycznia 2020 gościliśmy aktorów scen warszawskich z zimowym przedstawieniem - baśnią rosyjską o dziewczynce, która w mroźną zimę poszukuje malin i fiołków. Oglądając jej przygody dzieci uczą się pojęcia czasu, dni i miesięcy, rozumienia pór roku i upływu czasu.

pokaż więcej »

Bal karnowałowy

Ilość zdjęć: 20

W karnawale same bale. Nasze przedszkolaki do tańca porwał niezwykle energiczny wodzirej :-)

pokaż więcej »

Koncert "Mała historia muzyki pop"

Ilość zdjęć: 3

Dnia 22 stycznia 2020 odbył się karnawałowy koncert muzyki rozrywkowej. Przeboje muzyki popularnej wykonała grupa w składzie: gitara elektryczna, gitara basowa, pianino, perkusja i śpiew.

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie pomarańczowej

Ilość zdjęć: 12

To już nasze ostatnie kolędowanie w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały swoim Rodzicom magiczne Jasełka, które wywołały wiele wzruszeń :-)

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie niebieskiej

Ilość zdjęć: 10

Jak co roku przed świętami spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu. Dzieci swoim magicznym występem przygotowały nas do świąt a wzruszające życzenia Pani Beaty zapamiętamy na długo :-)

pokaż więcej »