Galeria

Spotkanie Świąteczne w grupie pomarańczowej

Ilość zdjęć: 12

To już nasze ostatnie kolędowanie w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały swoim Rodzicom magiczne Jasełka, które wywołały wiele wzruszeń :-)

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie niebieskiej

Ilość zdjęć: 10

Jak co roku przed świętami spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu. Dzieci swoim magicznym występem przygotowały nas do świąt a wzruszające życzenia Pani Beaty zapamiętamy na długo :-)

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie zielonej

Ilość zdjęć: 8

Święta to magiczny czas wspólnego kolędowania. Kolejny raz dzieci z grupy zielonej zaprosiły swoich Rodziców na wzruszający występ :-)

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie czerwonej

Ilość zdjęć: 14

Miło było się spotkać na kolejnym, wspólnym kolędowaniu. Oprócz wzruszających kolęd dzieci wykonały wraz ze swoimi Paniami radosny taniec. Dziękujemy mamie Niny za piękne życzenia świąteczne :-)

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie żółtej

Ilość zdjęć: 14

Kolejny raz spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu. Dziękujemy Mamie Wiktora, Mamie Eli oraz Tacie Piotrusia za włączenie się w wspólny występ z dziećmi oraz Mamie Michasi za pyszne pierniczki :-)

pokaż więcej »

Spotkanie Świąteczne w grupie fioletowej

Ilość zdjęć: 12

W magicznym, świątecznym czasie, grupa najmłodsza zaprosiła swoich najbliższych na wspólne kolędowanie. Było nastrojowo i wzruszająco. Dziękujemy Mamie Łucji za uświetnienie uroczystości :-)

pokaż więcej »

Kiermasz Świąteczny

Ilość zdjęć: 10

Dnia 17 grudnia odbył się Kiermasz Świąteczny, który zasilił konto Rady Rodziców o rekordową kwotę 1757,50 zł. Dziękujemy Mamie Michasi, Mamie Igora za wielkie zaangażowanie oraz Tacie Ignacego za wsparcie :-) Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu :-)

pokaż więcej »

Spotkanie z Mikołajem

Ilość zdjęć: 12

Jak co roku w grudniu nasze grzeczne przedszkolaki odwiedził Mikołaj. Wizytę Mikołaja poprzedziły wesołe jasełka Aniołka i Diabełka :-)

pokaż więcej »

koncert "Korzenie jazzu"

Ilość zdjęć: 5

Dnia 16 grudnia odbył się koncert o początkach muzyki jazzowej. Wystąpiło czterech muzyków grających na trąbce, klarnecie, manjo oraz gitarze basowej bezprogowej.

pokaż więcej »

Wycieczka do Krainy Świętego Mikołaja

Ilość zdjęć: 66

3 grudnia wybraliśmy się w magiczną podróż do Krainy Świętego Mikołaja. Atrakcjom nie było końca, a dzieci z radością spotkały się z Mikołajem i jego pomocnikami :-)

pokaż więcej »