Galeria

Pożegnanie absolwentów

Ilość zdjęć: 9

Dnia 25 czerwca 2020 roku uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Życzymy udanych wakacji i wielu sukcesów w szkole :-)

pokaż więcej »

Domowe przedszkole :)

Ilość zdjęć: 36

Kolejne przedszkolaki pokazują nam jak pracują i bawią się w przedszkole w domu :)

pokaż więcej »

W domu...prawie jak w przedszkolu ;)

Ilość zdjęć: 40

Pierwsi odważni przysłali zdjęcia swoich prac lub siebie przy pracy :) Zachęcamy pozostałych do przesyłania fotografii swoich starań.

pokaż więcej »

Koncert "Znane arie operowe i pieśni"

Ilość zdjęć: 8

Dnia 03 marca 2020 r. wysłuchaliśmy koncertu śpiewaków operowych: sopranu, tenoru i basu z towarzyszeniem fortepianu. W programie koncertu usłyszeliśmy m. in. arię Skołuby, arię Jontka, habanerę oraz wiele innych popisowych utworów.

pokaż więcej »

Wycieczka na Wystawę Klocków Lego

Ilość zdjęć: 63

Dnia 28 lutego nasze przedszkole odwiedziło Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Na Stadionie Narodowym obejrzeliśmy niezwykłe "cuda" wykonane z klocków :-)

pokaż więcej »

Dzień włoski

Ilość zdjęć: 26

W lutym w ramach realizacji projektu "Podróże po Europie" przenieśliśmy się do Włoch. Dzieci obejrzały prezentację, która przybliżyła im ciekawostki o tym kraju. Jadłospis obfitował we włoskie potrawy m. in. zupa neapolitańska, spaghetti, pizza ... Grupa czerwona przygotowała pokaz tańca włoskiego - tarantelli i krzyżówkę o ciekawostkach Włoch. Za bogatą wiedzę o tym kraju dzieci dzieci otrzymały pyszny deser panna cotta :-)

pokaż więcej »

Teatrzyk "Przygody Technoludka"

Ilość zdjęć: 10

Dnia 13 lutego 2020 aktorzy z Agencji Artystycznej "Arkadia" z Krakowa wystawili spektakl, którego głównym bohater był tytułowy Technoludek. Przygody jakie spotkały Technoludka nauczyły go, że technologia i elektroniczne gadżety są ważne i potrzebne w życiu codziennym, ale ważniejsze są kontakty z innymi ludźmi, przyjaźń, dobro oraz pomoc w potrzebie innym.

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka

Ilość zdjęć: 71

Jak co roku w styczniu przedszkolaki zaprosiły Kochane Babcie i Drogich Dziadków na najpiękniejszą uroczystość w roku :-)

pokaż więcej »

Teatrzyk "Sekrety Zimowych Miesięcy"

Ilość zdjęć: 11

Dnia 10 stycznia 2020 gościliśmy aktorów scen warszawskich z zimowym przedstawieniem - baśnią rosyjską o dziewczynce, która w mroźną zimę poszukuje malin i fiołków. Oglądając jej przygody dzieci uczą się pojęcia czasu, dni i miesięcy, rozumienia pór roku i upływu czasu.

pokaż więcej »