Galeria

Szkoła do hymnu

Ilość zdjęć: 7

10 listopada włączyliśmy się, podobnie jak 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju do akcji "Szkoła do hymnu". O godz. 11:11 każda grupa odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego.

pokaż więcej »

DZIEŃ POLSKI

Ilość zdjęć: 38

W listopadzie realizowaliśmy kolejny etap projektu "Podróże po Europie", był to miesiąc poświęcony Polsce. Odbyło się wiele zajęć poświęconych historii Polski i polskim symbolom narodowym. Przez cały tydzień degustowaliśmy pyszne staropolskie potrawy :-)

pokaż więcej »

DZIEŃ CZESKI

Ilość zdjęć: 56

W październiku realizowaliśmy kolejny etap projektu "Podróże po Europie", był to miesiąc poświęcony Czechom. Przedszkolaki poznały historię, obyczaje i muzykę Czech. Serca dzieci zdobyły słynne czeskie bajki i i pyszne knedle :-)

pokaż więcej »

Lubimy Jesień

Ilość zdjęć: 26

Jesień nie musi być smutna... :-) U nas jest kolorowa i radosna :-)

pokaż więcej »

Maluchy na skrzyżowaniu

Ilość zdjęć: 8

Maluszki uczyły się zasad bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym :-)

pokaż więcej »

Konkurs międzyprzedszkolny "Zabawka z surowców wtórnych"

Ilość zdjęć: 3

Nasze przedszkole wzięło udział w międzyprzedszkolnym konkursie "Zabawka z surowców wtórnych" organizowanym przez Przedszkole Nr 10 w Piasecznie. Miło nam poinformować, że praca grupy żółtej zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy :)

pokaż więcej »

"Łamańce językowe"

Ilość zdjęć: 9

12 października 2020 r. dzieci z grupy pomarańczowej wzięły udział w Logopedycznym Konkursie Recytatorskim p.t. "Łamańce Językowe". Wszyscy uczestnicy pięknie recytowali wierszyki "łamiące języki" a za udział w konkursie i zaangażowanie otrzymali dyplomy oraz lustereczka logopedyczne.

pokaż więcej »

„Przez śmiech do wiedzy - Pokonaj wirusa"

Ilość zdjęć: 22

W październiku realizowaliśmy projekt „Przez śmiech do wiedzy - Pokonaj wirusa", który łączył zagadnienia przyrodnicze i profilaktykę antywirusową. Dzieci obejrzały film przybliżający wiadomości dotyczące wirusów, grały w grę edukacyjną oraz wykonały prace plastyczne o tej tematyce :)

pokaż więcej »

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Ilość zdjęć: 54

27 października nasze maluszki zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Wszystkie dzieci bardzo się starały, pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Wyjątkowo uroczo zaprezentowały taniec z szarfami i grę na instrumentach. Na koniec Pani Małgosia wręczyła wszystkim zasłużone dyplomy. Gratulujemy :-)

pokaż więcej »

Na tropie pomników przyrody

Ilość zdjęć: 34

9 października świętowaliśmy Dzień Drzewa. Z tej okazji grupy młodsze wybrały sobie drzewo w ogrodzie przedszkolnym i zobowiązały się wyjątkowo o nie dbać, grupy starsze wybrały się na spacer do parku, aby odszukać drzewa, będące pomnikiem przyrody. Po powrocie do przedszkola wszystkie grupy wykonały portrety zaprzyjaźnionych drzew :)

pokaż więcej »