Galeria

Koncert "Odkryj Irlandię"

Ilość zdjęć: 8

Dnia 14 czerwca 2019 r. odbył się koncert "Odkryj Irlandię" utrzymany w charakterze wesołej zabawy prezentował muzykę oraz taniec Irlandii. Usłyszeliśmy gitarę, śpiew, flety, akordeon i harmonijkę ustną.

pokaż więcej »

Zaczytaj się w Piasecznie

Ilość zdjęć: 4

13 czerwca w Bibliotece dla dzieci i młodzieży w Piasecznie dzieci z gr. niebieskiej i pomarańczowej uczestniczyły w spotkaniu z cyklu „Zaczytaj się w Piasecznie”. Gościem Biblioteki był Pan Michał Kisielewski muzyk oraz autor tekstów.

pokaż więcej »

"Zuzia w krainie czarów"

Ilość zdjęć: 8

Dnia 03.06.2019 r. odwiedził nas teatr Kuffer z przedstawiem o małej nieposłusznej dziewczynce, która przenosi się do zaczarowanej krainy...

pokaż więcej »

Jak nie czytam, jak czytam

Ilość zdjęć: 6

Dnia 07.06.2019 r. nasza zerówka wybrała się na Skwer Kisiela w Piasecznie aby wziąć udział w akcji "Jak nie czytam, jak czytam". Celem akcji było bicie rekordu liczby uczniów czytających w jednym momencie :-)

pokaż więcej »

Dzień Dziecka

Ilość zdjęć: 18

31 maja z okazji dnia dziecka gościliśmy Ochotniczą Straż Pożarną z Piaseczna. Dziękujemy Strażakom za uświetnienie tego wyjątkowego Dnia!

pokaż więcej »

Święto Rodziny

Ilość zdjęć: 67

30 maja 2019 roku hucznie obchodziliśmy Święto Rodziny. Było wiele atrakcji i dobrej zabawy :-)

pokaż więcej »

Koncert "Zaczarowany Świat Musicali"

Ilość zdjęć: 9

Dnia 28 maja 2019 roku odbył się utrzymany w pogodnym nastroju koncert, w którym troje śpiewaków zaprezentowało znane arie z musicali i operetek.

pokaż więcej »

Konkurs recytatorski

Ilość zdjęć: 4

28 maja 2019 roku przedstawiciele naszego przedszkola wzięli udział w konkursie recytatorskim " W świecie wierszy Wandy Chotomskiej" organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie. Gratulujemy Mai i Tymkowi :-)

pokaż więcej »

Wycieczka do Kawęczyna

Ilość zdjęć: 71

Dnia 14 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Gościńca Wiecha na warsztaty p.t. "Od ziarenka do bochenka". Mimo iż pogoda wydawała się nie sprzyjająca, wróciliśmy zmęczenia ale bardzo zadowoleni, bo licznym atrakcjom nie było końca :-)

pokaż więcej »

Dzień Europy

Ilość zdjęć: 8

9 maja 2019 r. z okazji Dnia Europy najstarsze przedszkolaki wybrały się na Rynek Miejski, gdzie spotkały się z władzami gminy, zakręciły europejskim kołem fortuny i obejrzały wystawę „CO TA UNIA NAROBIŁA” przygotowaną przez Powiat Piaseczyński.

pokaż więcej »