Galeria

Wycieczka do Kawęczyna

Ilość zdjęć: 71

Dnia 14 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Gościńca Wiecha na warsztaty p.t. "Od ziarenka do bochenka". Mimo iż pogoda wydawała się nie sprzyjająca, wróciliśmy zmęczenia ale bardzo zadowoleni, bo licznym atrakcjom nie było końca :-)

pokaż więcej »

Dzień Europy

Ilość zdjęć: 8

9 maja 2019 r. z okazji Dnia Europy najstarsze przedszkolaki wybrały się na Rynek Miejski, gdzie spotkały się z władzami gminy, zakręciły europejskim kołem fortuny i obejrzały wystawę „CO TA UNIA NAROBIŁA” przygotowaną przez Powiat Piaseczyński.

pokaż więcej »

Fluoryzacja

Ilość zdjęć: 16

W kwietniu odbyła się kolejny etap programu profilaktyki zdrowie jamy ustnej. Dzieci kolejny raz przypomniały sobie jak prawidłowo dbać o zęby a dla chętnych odbyłą się fluoryzacja.

pokaż więcej »

Absolwenci za nami tęsknią :-)

Ilość zdjęć: 6

Dnia 29 kwietnia odwiedził nas absolwent naszego przedszkola - Kosma. Wspominając mile spędzony czas w przedszkolu, zwiedził odnowiony budynek, spotkał się ze swoimi wychowawczyniami i poprowadził wraz z panią Moniką zajęcia z bajkoterapii dla młodszych kolegów :-)

pokaż więcej »

Jesteśmy ECO :-)

Ilość zdjęć: 10

Jesteśmy ECO - umiemy segregować odpady :-)

pokaż więcej »

Poszukiwania wiosny :-)

Ilość zdjęć: 20

Jak przedszkolaki wiosny szukały :-)

pokaż więcej »

Koncert - "Z baletem przez wieki"

Ilość zdjęć: 20

Dnia 30 kwietnia odbył się koncert p.t. "Z baletem przez wieki", podczas którego dzieci zapoznały się z tajnikami pracy tancerzy klasycznych oraz podziwiały układy choreograficzne z różnych okresów w dziejach baletu.

pokaż więcej »

Rodzinny Konkurs Fotograficzny

Ilość zdjęć: 7

15 kwietnia odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Rodzinnego Konkursu Fotograficznego p.t. "Zwierzę w mojej rodzinie". Gratulujemy wszystkim uczestnikom :-)

pokaż więcej »

Zaczytaj się w Piasecznie.

Ilość zdjęć: 6

Dnia 11 kwietnia najstarsze przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z głośnym czytaniem zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie. Gościem był Adam Biernat - aktor scen warszawskich.

pokaż więcej »

Dzień Wrażliwości - Dzień Motyla

Ilość zdjęć: 15

12 kwietnia 2019 roku świętowaliśmy piątą edycję Dnia Wrażliwości. W ramach małego wolontariatu nasze przedszkolaki wzięły udział w Święcie Motyla na Rynku Miejskim.

pokaż więcej »